Skip to content
Menu

O Nás

O NÁS

POSTARÁME SA O TO ABY VÁŠ DOM VYZERAL ZASA AKO NOVÝ!

Sme firma WITON a patríme k odnoži spoločnosti, ktorá dlhodobo pôsobí v stavebníctve. Vo WITON-e sa špecializujeme na čistenie, nátery a maľovanie fasád, čistenie a nátery striech, striekanie brizolitu, čistenie dlažieb, parkovacích miest, chodníkov, grafitov. Našim pôsobiskom je Prešovský a Košický kraj: Prešov, Bardejov, Svidník, Vranov n/T, Humenné, Michalovce, Sobrance, Sečovce, Trebišov, Košice, Veľké Kapušany, Kráľovský Chlmec.

mapa22

„Svoju prácu berieme vážne a preto sú naši pracovníci pre danú činnosť riadne vyškolení. Ich šikovnosť je overená dlhoročným pôsobením v stavebnej firme, pod ktorú spadáme. Spolahlivo odstraňujeme mach, plesne, riasy, prach, smog, mikroorganizmy, olejové stopy, či iné nečistoty. Vďaka našim roztokom, ktoré nanášame tlakovou dýzou, sa Vašej fasáde, či streche nielenže predĺži životnosť, ale aj získa pôvodnú farbu a tým sa zvýši aj hodnota tejto nehnuteľnosti. Používame technológie a pracovné postupy, vďaka ktorým je výsledok našej práce dlhodobý a stály. Náš zakazník je pre nás prioritou. Svoju prácu robíme srdcom, a preto pre nás nie je lepšia satisfakcia ako 100% recenzie či odporúčania. Garantujeme Vám prvotriednu prácu za najlepšie ceny na trhu.“

Cenová ponuka zadarmo

Náš technik príde posúdiť stav Vašej nehnuteľnosti, navrhne riešenie a po presnom zameraní vypracuje zadarmo nezáväznú cenovú ponuku. Vždy berieme na zreteľ kvalitu, spoľahlivosť a najvyššiu pridanú hodnotu za prijateľnú cenu. Komplexne plánujeme celý proces spolupráce, od profesionálnej a individuálnej ponuky pre zákazníka, spĺňajúcu jeho potreby a priania, po najmenší detail.